Informacja dla dziennikarzy PDF Drukuj
Informacje organizacyjne

Przedstawiciele mediów, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach Brunonowych 20-21 czerwca w Giżycku, proszeni są o zgłaszanie do ks. Jerzego Sikory (mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 603913266) potrzebnych danych do identyfikatorów (imienia i nazwiska oraz nazwy medium, które reprezentują). Takie zgłoszenia można kierować także poprzez formularz internetowy.
     Odbiór identyfikatorów oraz materiałów informacyjnych albo w Ełckiej Kurii Diecezjalnej (Ełk, pl. Katedralny 1; 17-19 czerwca, godz. 10-13), albo w parafii Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku (ul. Moniuszki 2a, 17-19 czerwca, godz. 17-18.30, 20 czerwca od godz. 12, kontakt: ks. Kazimierz Gryboś, tel. 602474762). Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć, gdzie będzie odbierany identyfikator.
     20-21 czerwca przy parafii Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku będzie punkt informacyjny oraz możliwość dostępu do Internetu.

Ks. Jerzy Sikora